Novinky

Ultrafiltrace - Dionela UF001

Dionela UF001

Při nadstandardních požadavcích na kvalitu vody můžete Váš filtr Dionela (FAM1, FDN2, FTK3 nebo FAS4) doplnit Dionelou UF001, která využívá membránovou ultrafiltraci s porozitou 0,01 mikrometru, takže zachytí kromě bakterií, plísní a prvoků všechny viry, makromolekuly a koloidy, ale propustí všechny minerály.

UV lampa

UV lampa Vviqua S5Q PA2

Vhodná zejména pro ty z Vás, kteří mají bakteriálně závadnou vodu a současně dítě do 1 roku věku, které může snadno polknout vodu při koupání. UV lampa je umístěna na vstupu do domu a tím pádem je bakteriálně zabezpečena všechna voda.

UV lampa s příslušenstvím je dostupná v e-shopu.

Cestovní filtry Sawyer

Vodní cestovní filtr SAWYER SP129

Doporučujeme hlavně těm, kteří jezdí rádi do přírody nebo navštěvují odlehlé kouty světa. Jsou velmi malé a lehké.

Filtry najdete v našem e-shopu v kategorii ošetření bakteriálně závadné vody v přírodě.

Dionela F2-1DUO

Od 1. 3. 2017 rozšiřujeme sortiment o výhodnou kombinaci Dionely FDN2 a FAM1 s kódem F2-1DUO v ceně 6850 Kč. Oproti samotné FDN2 má tento komplet mírně vyšší kapacitu (1,25x) na odstranění dusičnanů a významně lépe odstraňuje ostatní kontaminanty. Doporučený průtok je 1,3 l/min. Při zavodnění doporučujeme proplachovat každý člen kompletu zvlášť. Regenerace nejdéle po 1 roce provozu, cena regenerace je 1480 Kč.

Aqua Aurea v pořadu Váš Prima receptář

Televizní stanice Prima pozvala zástupce firmy Aqua Aurea k povídání o vodních filtrech do pořadu Váš Prima receptář.

Akční sety

Vážení zákazníci,

připravili jsme pro Vás akční sety Dionela FDN2 a Dionela FTK3 ve výhodném kompletu s náhradní filtrační vložkou V2 nebo V3. Komplet je určen především těm z Vás, kteří mají vyšší obsah dusičnanů nebo přechodnou tvrdost vstupní pitné vody a musí tedy častěji regenerovat filtrační vložky.

  CZ   EN