Regenerace Mechanické separace mikroorganismů (výměna vypotřebované filtrační vložky)

Obsah košíku

Počet výrobků: 0
Cena: 0,- Kč

Kód:
RMSM
Cena:
1 340,- Kč
Množství:
INFORMACE

Dionela Mechanická separace mikroorganismů je naprosto unikátní výrobek, s jehož používáním není potřeba žádná chlorace studní!

Doplňuje funkce Dionely FAM1, FDN2, FTK3 i FAS4 předřazením jako první člen filtrační soupravy a mechanicky (ultrafiltrací) bez přídavku dalších chemikálií zabraňuje pronikání bakterií, spór prvoků a většiny virů.

Tato vysokokapacitní technologie je účinná nejen na všechny bakterie a plísně, ale i na zadržování prvoků cryptosporidium parvum. Tito prvoci, zapouzdření ve vápenných skořápkách, jsou vůči chloraci imunní a v zažívacím traktu způsobují závažná průjmová onemocnění.

Pozn.: mechanická separace mikroorganismů pochopitelně nemůže zachytit bakterie, které se běžně vyskytují v domácnosti a do filtrované vody se dostanou ze strany výtoku z filtru. Proto je třeba dodržovat základní hygienická pravidla a výtokovou trubičku pokud možno nekontaminovat. Při odběru vzorku vody na mikrobiologický rozbor je nutné navíc výtokovou trubičku dezinfikovat (viz kapitolku Rozsah minimálního rozboru vody).

  CZ   EN