DIONELA F2-3DUO („i na dusičnany, i na přechodnou tvrdost“, pod kuchyňskou linku) +  souprava na stanovení dusičnanů N10 + souprava na stanovení tvrdosti Tp10

Obsah košíku

Počet výrobků: 0
Cena: 0,- Kč

Kód:
F2-3DUO
Cena:
6 990,- Kč
Množství:
 

Vodní filtr DIONELA s vložkou F2-3DUO

DIONELA je vodní filtr tzv. 3. kohoutku. Připojuje se k vodovodnímu kohoutku nebo k roháčku pod kuchyňskou linkou. Slouží k odstraňování širokého spektra cizorodých látek z pitné vody, určené pro přípravu nápojů a pokrmů.

DIONELA je unikátní výrobek, "šitý na míru" kvality českých a slovenských pitných vod. Mimořádně velký objem sorpčních hmot filtru je jedním z důvodů jeho mimořádně vysoké účinnosti.

Nejkvalitnější pitnou vodu přitom získáte mnohem levněji než denními nákupy balené vody.

DIONELA využívá čtyři druhy výměnných filtračních vložek. Podle Vašich požadavků a potíží s pitnou vodou si sami můžete vybrat filtr DIONELA s tou správnou filtrační vložkou.

Vlastnosti filtru Dionela F2-3DUO

Filtr DIONELA F2-3DUO je kombinací filtrů Dionela FDN2 a Dionela FTK3: v 1. tělese má umístěny denitratační hmoty a ve 2. tělese dekarbonizační. Kapacita obou funkcí je cca 1,2krát vyšší oproti základní variantě. Další popis viz Vlastnosti filtrů Dionela FDN2 a Dionela FTK3.

  CZ   EN